Kui kasutate madratsit õigesti ja järgite hooldusjuhiseid, annab edasimüüja tootetuumale 2-aastase garantii alates müügi kuupäevast. Kui leiate toorme või tootmistehnoloogia puudusi, võtke meiega ühendust kirjalikult e-posti aadressil info@e-madratsid.ee. Lisage nõudesse käibemaksuarve ja maksekviitung. Kui teil neid dokumente pole, siis teie nõuet vastu ei võeta. Nõude korral peab madrats olema puhastatud mustusest ja madrats peab vastama kõigile hügieeninõuetele.Kasutamisjuhend:

1. Madratsit tuleks kasutada vähemalt 24 tükiga grillil. lauad - lamellid.

2. Madratsi aluse all peaks olema vähemalt 4 cm õhupilu.

3. Madrats on vastupidav temperatuurikõikumistele 0C kuni + 50C.

4. Madratsi katte värvi kaitsmiseks ja madratsi eluea pikendamiseks ärge jätke madratsit otsese päikesevalguse ega niiskuse kätte.

5. Madratsi kate on eemaldatav ja seda saab nimetada või keemiliselt puhastada (vt katte hooldussümbolid).

6. Kui eemaldate katet või tõmbate seda, jälgige, et tõmblukk ei kahjustaks.

7. Soovitame madratsi ventileerida ja pöörata mitu korda aastas.Madratsil on iseloomulik lõhn, mis aja jooksul kaob. Kasutatav polüuretaanvaht on väga tuleohtlik. Väikese leegi kustutamiseks tuleb vett, lund, spec. kustutuspulber. Kulunud polüuretaanvaht sobib ümbertöötlemiseks või prügilasse viimiseks. Madratsi pakend on ringlussevõtuks sobiv madalrõhu polüetüleenkile.Puudusteks ei loeta:

1. Madratsi südamiku vaht, nagu fotol näidatud. (Polüuretaanvahu värvid ei mõjuta madratsi kvaliteeti, need võivad varieeruda, kuid komposiitmaterjalid on samad).

2. Kauba puudulikku kasutamist tavapärase kasutamise korral ei loeta puuduseks. Tavakasutus hõlmab materjalide värvimuutust atmosfääri mõjul, voodri kulumist (nt lained, suuruse muutused, kanga moodustumine), osaliselt pehmendatud (tuuma) materjali.

3. Mingit madratsi tavapärasest kasutamisest tulenevat pesu suuruse viga ei loeta puuduseks.

4. Defektiks ei peeta madratsi pinna suurenenud märgamist (sellised materjalid nagu viskoelastne polüuretaan võivad pakkuda suuremat soojust, higistamistunnet.)