Hind

Hind

  • 40,00 € - 65,00 €

Tekid

Tekid

  • Vaade

Aktiivsed filtrid

Uus Soodus -20%

Tekk Seersucker

16,13 € 12,90 €

Teki kangas on väga kerge, pehme ja puudutamisel ülimeeldiv. Selle peamine eripära on reljeefne tekstuur, mis lisab tootele luksuslikkust ja ainulaadsust. Reljeefse teksturuiga kangas ei puutu kogu pinnaga vastu keha, parandades nõnda maksimaalselt soojusjaotuvust ja õhuringlust.

- Täiteks on kasutatud väga kerget, pehmet 300 g/m2 silikooniga polüester-õõneskiudu, mis hoiab optimaalset temperatuuri.

- Tekki Seersucker on lihtne hooldada, seda võib tavapäraselt masinas pesta 60 °C temperatuuril. Sellisest temperatuurist piisab, et hävitada mitmesugused bakterid ja tolmulestad, luues nõnda ohutu ja puhta unekeskkonna.

- Tekk on sertifitseeritud Oeko-Tex® Standart 100 kvaliteedinõuete järgi.

Täidis - 100 % allergiavastane polüesterkiud. 

Tekitäidise grammkaal - 300 g / m².

Uus Soodus -20%

Linatekk

46,28 € 37,03 €

Kooskõlas loodusega loodud linakiutekk on eriline ja unikaalne Leedu toode. Lina on üks vanemaid Leedus kasutatavaid naturaalseid taimekiude. Linakiud laseb õhku läbi ja kuivab kiiresti, tänu millele annab see jahedal ööl sooja ja palavaga jahutab. Sobib tundliku nahaga inimestele. Linakiuga tekk on kerge ja õhuke. Tekitäiteks on kasutatud naturaalset lina- ja puuvillakiudu.Teki mõnus pehme kangas on valmistatud puuvillasest ja TENCELi® kiust, mis saadakse eukalüptipuidu tselluloosist.

- TENCEL® tähistab puuvillatselluloosi kiust valmistatud uue põlvkonna tervislikku ja ökoloogilist voodipesu. Selle kiu tootmisviis on igati keskkonnasäästlik.

- Tekil on unikaalne koostis. Selle tootmisel on kasutatud kõrgekvaliteedilisi looduslikke tooraineid, mille töötlemiseks ei kasutata optilisi valgendeid.

- Tekk on sertifitseeritud Oeko-Tex® Standart 100 kvaliteedinõuete järgi.

Täidis - 50% lina / 35% puuvill / 15% polüester 

Tekitäidise grammkaal - 300 g / m².

Uus Soodus -20%

Bambuskiuga tekk

49,30 € 39,44 €

Antibakteriaalses tekis ei arene tolmulestad ja tänu bambuskiu naturaalsetele omadustele ei teki hallitus. Tekk sobib allergilistele inimestele. Sertifitseeritud Oeko-Tex® Standart 100 kvaliteedinõuete järgi. Bambuskiuga kangas on pehme ja loob mõnusa siidise tunde. Bakterid tekitavad voodipesus sageli lõhnu. Bambus hävitab baktereid, seega tekk neutraliseerib naturaalsel viisil lõhnu. Bambuskiud imab suurepäraselt niiskust ja aurustab seda koguni 4 korda kiiremini kui puuvill.

- Bambuskiuga tekk on tänu oma naturaalsetele omadustele ülimalt vastupidav ja laseb hästi õhku läbi.

- Naturaalne, kerge, soe tekk sobib kasutamiseks igal aastaajal.

- Bambuskiust tekki on lihtne hooldada – seda võib pesta 40-kraadisel temperatuuril.

Täidis - 50% bambus / 50% allergiavastane polüesterkiud. 

Tekitäidise grammkaal - 300 g / m².